26.04.2024

(UŽIVO) IDEMO NA EVROPSKOOOOOOOOOO (FOTO)

BOSNA I HERCEGOVINA JE NA EVROPSKOM PRVENSTVU!!!!!!

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! VODIMOOOOO IDEMOOOOOOOOOOO!!!

59’ HISTORIJSKI NAPAD ZA NAŠU REPREZENTACIJU!

59’ Sada je Češka opet izjednačila. 23:23. Poljska je dobila Izrael.

face.ba /

BRAVO NIKOLLLLLLAAAA VODIMO!!!!!

58’ Sada je sedmerac za našu reprezentaciju. Treba nam golllll!

57’ Sada je rezultat 22:22.

56’ VODIMOOOOOOOOOOOO! 22:21.

55’ 21:21, Idemoooo!

54’ IMAMO NAPAD ZA IZJEDNAČENJE!

53’ Sada je 21:20, BRAVO MOMCI!

53’ Češka vodi dva razlike, rezultat je 21:19…

52’ Ovo nije normalno, nevjerovatno šta sve brani golman Češke… Sada će biti i sedmerac za Češku.

51’ Češka vodi jedan razlike..

50’ Deset minuta do kraja. Idemo Bosno, hajde, hajde!

49’ Češka opet izjednačila. Odlično pogađaju vanjske šuteve.. Rezultat je 19:19.

48’ Bravoooo. Prce pogađa za 19:18.

47’ Karačić izjednačio rezultat na 18:18. Sedmerac sada za našu reprezentaciju.

45’ Češka opet vodi..

45’ Nikolaaaaaa Prceeee! Kakav gol za novo izjednačenje!

45’ Imamo napad, treba nam gol.

44’ Sada Češka ponovo vodi. Mi smo imali napad da povećamo na dva razlike, ali to nismo iskoristili. Rezultat je 17:16 za Češku, a selektor Šuman zove time-out.

41’ Sada je 16:16.

40’ Hajde Bosnooo! Malo nam treba do Evropskog. Vodiiiimooooo 16:15 je za BiH!

39’ Prce svojim šestim golom izjednačuje na 15:15. Benjamin Burić fantastično brani!

37’ Opet su Česi izjednačili, ali mi imamo novi napad. Češka iz kontre postiže gol, vode 15:14.

37’ Vodimo 14:13! Prce majstorski pogađa.

36’ Česi izjednačili na 13:13. Mi imamo novi napad.

34’ Opet imamo igrača više na terenu. Vodimo 13:12.

32’ Petrovski pogađa, Česi vode, ali ne tako dugo. Senjamin Burić izjednačio na 12:12.

31’ Igrač Češke Zeman dobio crveni karton zbog udarca laktom. Rezultat je 11:11.

Počelo je drugo poluvrijeme. Česi imaju prvi napad iz kojeg pogađaju za izjednačenje.

Pogledajte majstorsku odbranu i još bolji pogodak golmana naše reprezentacije (VIDEO)

Kraj prvog poluvremena.

30’ Pola minute do kraja, imamo napad!Perić pogađa za 11:10. Voooodimoooo!

28’ Rezultat je 10:10. Time-out sada zove selektor Zmajeva Bilal Šuman.

27’ Ovčina pogađaaaa! Bravo! 10:9 za našu reprezentaciju!

25’ Neugodni Petrovski opet postiže gol za Češku i novo izjednačenje.

25’ Prce iz sedmerca pogađa za vodstvo BiH od 8:9.

24’ Benjamin Burić opet brani. Imamo novi napad za novo vodstvo!

23’ Prce pogađa za 7:8, ali Češka odmah u sljedećem napadu izjednačila na 8:8.

22’ Petrovski nevjerovatno hvala loptu između naša dva igrača i izjednačuje rezultat na 7:7.

22’ Česi zaista čvrsti u odbrani i teško je sada postići pogodak.

21’ Imamo napad da povećamo rezultat na dva razlike, sada smo i kompletni. Sve ide dobro, BiH po svemu sudeći može slaviti večeras i plasirati se na Evropsko.

20’ Panić pogađa za 6:7, idemo BiH do pobjede!

19’ Nema gola za Češku, pogađaju prečku! Sada mi imamo novi napad. Rezultat je 6:6.

17’ BiH bez golmana sada igra. Golma Češke opet brani dobar napada naše reprezentacije..

16’ Ovčina imao sjajnu priliku da pogodi s lijevog krila ali nažalost brani golman Češke.

15’ Novo isključenje za reprezentativca Češke. Opet imamo igrača više na terenu. Sjajni Prce je pogodio za 6:6!

14’ Petrovski pogodio za novo minimalno vodstvo Češke. Odbrana domaćina je dosta tvrda i našim momcima će biti pravi izazov naći prostor koji bi mogli iskoristiti za postizanje golova.

13’ Ovčina pogađa za BiH. Izjednačili smo na 5:5.

12’ 5:4 vodi Češka nakon kontra-napada.

11’ Prce pogađa za novo vodstvo reprezentacije BiH! Sada je 3:4 za BiH, ali će biti i sedmerac za Češku. Sada je 4:4.

11’ Golman češke Martin Galia do sada ima dvije odbrane.

10’ Češka izjednačila na 3:3.

9’ Burić pogađa za vodstvo naše reprezentacije! Vodimo 3:2. Golman naše reprezentacije do sada bilježi fantastične odbrane, a i postiže golove.

8’ Rezultat i dalje 2:2. Češka je s igračem manje na terenu.

7’ Čini se da su naši momci dosta bolje otvorili ovaj meč u odnosu na onaj u Tuzli protiv Bjelorusije. Golma BiH Burić već ima dvije sjajne intervencije.

5’ Ovo je vrlo dobra uvertira za meč. BiH igra odlično, koristi prostor i postiže golove.

4’ Česi poveli s 2:1, sjajna akcija domaćina. Odmah smo izjednačili, sada je 2:2.

3’ 1:1. BiH brzo izjednačila.

2’ Sedmerac za Češku koji je iskoristio igrač Babak. 1:0 za domaćina.

1’ Počela je utakmica!

– Na tribinama se nalaze i popularno “BH Fanaticosi”

Utakmica bi trebala početi svakog trenutka, sretno rukometni Zmajevi, idemo na Evropsko!

U ovim trenucima intonirana je himna BiH u Ostravi!

Face.ba /

17:56 – Sve ostale utakmice se također igraju u 18 sati, a rezultate ćemo pomno pratiti.

Pet minuta je ostalo do početka historijskog susreta, a najnovije detalje, informacije i golove pronađite na našem portalu.

Ovo je nova šansa za našu reprezentaciju da se prvi put u historiji plasira na Evropsko prvenstvo. Četiri najbolje trećeplasirane reprezentacije iz osam grupa će ići na Evropsko prvenstvo.

Dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice Češka – BiH na portalu face.ba

Rukometna reprezentacija BiH /

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine posljednji meč kvalifikacija za Evropsko prvenstvo igra protiv Češke. Bh. tim je jako blizu plasmana na smotru najboljih selekcija Evrope, a za to nam treba barem bod u Češkoj ili da nam se poklope rezultati drugih grupa, što je veoma izvjesno.