-1.1 C
20.04.2024

Gol i asistencija Edina Džeke u pobjedi Rome (VIDEO)

U prvom poluvremenu nije viđeno mnogo velikih prilika, a u finišu prvog dijela igre, tačnije u 42. minuti Junior Caicara je postigao autogol. Sve je krenulo od Džeke, koji je na stranu uposlio Leonarda Spinazzolu, čiji je centaršut u svoj gol poslao Caicara.

Nakon šet minuta igre u drugom poluvremenu Džeko je imao veliku šansu kada je izašao na golmana Basaksehira, ali je Mert Gunok odbranio. Džeko je pogodio u 53. minuti, no gol je poništen zbog ofsajda. Gunok je u 56. minuti zaustavio još jedan udarac Dijamanta.

Napadač naše reprezentacije u 58. minuti postigao je gol za 2:0 na asistenciju Nicole Zainola. U 71. minuti uloge su zamijenjene, Džeko je bio u ulozi asistenta, a Zainolo je zatresao mrežu za 3:0. U sudijskoj nadoknadi Kluivert je pogodio za konačnih 4:0

Džeko izašao je iz igre u 74. minuti, dok je na drugoj strani Višća odigrao svih 90 minuta.