10 C
19.04.2024

Partizan srušio Zvezdu u velikom derbiju, sukobi navijača obilježili meč

Nije se previše dešavalo na terenu u većem dijelu ovog meča, ali na kraju smo ipak vidjeli čak dva gola i pobjedu Partizana.

U prvih 20 minuta viđena je dosta aktivna igra, a u nastavku je tek poneka dobra šansa bila na obje strane, no šanse su iskorištene od strane Partizana.

U 83. minuti erupcija oduševljenja domaćih navijača. Soumah je spektakularno pogodio za vodstvo crno-bijelih od 1:0.

Vulić je potom isključen kod Zvezde u drugoj minuti nadoknade, a već u narednom napadu Zoran Tošić pogađa za 2:0 i pobjedu svog tima.

Derbi je ponovo donio i dosta problema prije i tokom utakmice. Dva sata prije početka došlo je do žestokog sukoba između navijača dva tima, a na stadionu su se navijači Zvezde sukobili sa policijom, prenosi ss.ba.