2 C
Sarajevo
26.04.2024

Espanyol sve bliži Segundi: Levante nanio još jedan težak poraz klubu iz Katalonije

Fudbaleri Espanyola poraženi su na svom terenu od Levantea rezultatom 1:3 i ostali su na samom dnu tabele španske Primere.

Vitalne bodove, koji bi mogli predstavljati i spas, Espanyol je tražio u duelu protiv Levantea, ali je na kraju ostao ‘kratkih’ rukava.

Gosti su preko Borje Mayorala poveli u 14. minuti, ali je vrlo brzo David Lopez vratio stvari na početak. To je bio i rezultat prvog dijela.

- OGLAS -

U nastavku utakmice ofanziva domaćeg tima, ali bez rezultata. Mnogo prostora imao je Levante za kontre, da bi u 67. minuti kaznu za promašaje domaćih donio Enis Bardhi.

Do kraja utakmice za kraj nade katalonskog tima Adria Perdosa postigao je autogol, pa je Espanyol i dalje posljednji na tabeli Primere.