-0.1 C
Sarajevo
20.04.2024

Trijumf Lisica na St. James Parku: Maddison i Tielemans za nova tri boda Leicestera

Leicester je nastavio sa dobrim partijama i u novoj godini, a danas je na St. James Parku sa 1:2 savladao Newcastle.

Sva tri gola su viđena u drugom poluvremenu, koje je otvoreno golom Jamesa Maddisona u 55. minuti na asistenciju Jamieja Vardya.

U 72. minuti je na 0:2 povisio Yurii Tielemans, a deset minuta poslije Andy Carroll svojim golom vraća u igru Svrake pošto je smanjio na 1:2.

- OGLAS -

Od tada smo gledali napade Newcastlea koji je nastojao da dođe do jednog boda, ali gosti su se odbranili i odnijeli sva tri boda.

Sada je Leicester ponovo treći na tabeli sa tri boda više od Tottenhama, koji ima i meč manje, a Newcastle je petnaestoplasirani sa 19 bodova.