Sport
Autogol riješio pitanje pobjednika: Stuttgart savladao Werder i ostao u trci za plasman u Evropu Stuttgart je s minimalnih 1:0 savladao Werder iz Bremena u današnjem susretu 27. kola Bundeslige.
# SCS

Stuttgart je s minimalnih 1:0 savladao Werder iz Bremena u današnjem susretu 27. kola Bundeslige.

Verder je imao najbolju priliku tokom prvih 45 minuta. Romano Schmid je imao odličnu šansu, ali je Kobel bio siguran na golu. Stuttgart je uzvratio u drugom dijelu igre. Klimowitz je imao situaciju jedan na jedan, ali Pavlenka odlično reaguje.

Domaći ipak dolaze do pogotka. Augustinsson postiže autogol u 81. minutu, ispostavilo se za konačnih 1:0.

Veoma važna pobjeda za Stuttgart, koji je zadržao kakve-takve pšanse da se plasira u Evropu.