Sport
Braća postizala golove na istoj utakmici Serije A, Napoli preokretom stigao do trijumfa Ekipa Napolija je danas u 5. kolu Serije A gostovala Beneventu, a do pobjede su stigli teže od očekivanog.
# SCS

Ekipa Napolija je danas u 5. kolu Serije A gostovala Beneventu, a do pobjede su stigli teže od očekivanog.

Benevento je čak prvi stigao do pogotka i vodstva i to preko Roberta Insignea u 30. minuti, ali drugo poluvrijeme je donijelo bolju igru Gattusove ekipe.

Pogodio je mrežu domaćina već u 48. minuti Lorenzo Insigne, inače brat ranije pomenutog Roberta, ali gol je poništen nakon konsultacije VAR tehnologije.

Ipak, za Benevento nije bilo spasa u 60. minuti, kada Insigne na regularan način uspjeva poravnati na 1:1.

Potpuni preokret Napoliju sedam minuta poslije donosi Petagna, koji postavlja konačnih 1:2.