15 C
26.04.2024

Široki Brijeg na Grbavici savladao Željezničar (VIDEO)

U prvom poluvremenu gledali smo veoma otvoren meč i vidjeli tri gola, a na pauzu se otišlo kod rezultata 2:1 za goste.

Ipak, na samom startu drugog dijela Željo je uspio poravnati na 2:2. Ramović je odlično prošao po lijevoj strani i uposlio Jazvića koji je pogodio mrežu Bilobrka.

Široki Brijeg je u 86. minuti iz penala došao do nogov vodstva i ispostavit će se kasnije i 3 boda. Eliomar je pogodio s bijele tačke.

Navijači Željezničara skandirali su “Uprava napolje” na početku utakmice protiv Širokog Brijega.

Današnjim susretima u Sarajevu i Gabeli završeno je 19. kolo Premijer lige BiH. Široki Brijeg je savladao Željezničar na Grbavici rezultatom 3:2, dok su GOŠK i Radnik podijelili bodove u Gabeli (1:1).