Sport
Dva gola Vardyja: Leicester ubjedljiv u gostima protiv novog premijerligaša Fudbaleri Leicestera savladali su u gostima WBA sa 0:3 na početku nove sezone Premier lige.
# SCS

Fudbaleri Leicestera savladali su u gostima WBA sa 0:3 na početku nove sezone Premier lige.

Tim sa King Power stadiona opravdao je ulogu favorita i zasluženo slavio. U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, Leicster je dva puta prijetio, dok su i domaći propustili jednu dobru priliku.

Do gola i vodstva Lisice su stigle u 57. minutu kada je Castagne šutirao glavom i matirao golmana domaće ekipe za 0:1.

Na 0:2 povisio je Jamie Vardy pogotkom sa penala u 73. minutu, da bi isti igrač 10 minuta kasnije, opet sa bijele tačke, pogodio za konačnih 0:3.