Sport
Pukki i društvo napravili čudo, BBC tvrdi: Najbolje poluvrijeme jednog tima u historiji lige Na Carrow Roadu je večeras viđen spektakularan meč 40. kola Championshipa između Norwicha i Huddersfielda, a ugledni BBC tvrdi da smo večeras vidjeli i najbolje poluvrijeme jednog tima ikad u ovoj ligi.
# SCS

Norwich je nakon prvih 45 minuta već vodio sa nestvarnih 5:0, a ponovo je briljirao Finac Temmu Pukki, koji očigledno nije samo noćna mora za naše Zmajeve.

Pukki je pogađao u 8. i 20. minuti, a potom su golove postizali i Buendia, Cantwell i Dowell.

Nevjerovatan fudbal su Kanarinci prikazali tokom prvog dijela i oduševili novinare BBC-ja, koji su istakli i da će zadovoljstvo biti ovaj tim u narednoj sezoni gledati u Premiershippu.

U drugom poluvremenu je brzo Norwich stigao i do šestog gola, a Pukki je iz penala kompletirao hat-trick.

Hugilll je u 79. minuti postavio konačnih 7:0.

Tako su Kanarinci na samo dva boda od osiguravanja plasmana u Premiership, a do kraja sezone ostalo je čak šest kola…

Mario Vrančić je meč presjedio na klupi.