Sport
United užasan u prvom dijelu, nastavak donio bolju igru i preokret protiv Galebova Fudbaleri Manchester Uniteda rezultatom 2:1 slavili su protiv Brightona nakon preokreta.
# SCS

Fudbaleri Manchester Uniteda rezultatom 2:1 slavili su protiv Brightona nakon preokreta.

U prvom poluvremenu ništa nismo vidjeli od Crvenih đavola, pa tako domaćin nije uputio niti jedan šut u okvir gola.

Gosti su poveli u 13. minuti kada je bivši Unitedovac, Danny Welbeck, pogodio glavom iz drugog pokušaja. Prvi mu je odbranio golman Dean Henderson.

Ipak, nastavak je donio znatno bolju igru domaćina i pobjedu možda i najbitniju da se osigura Liga prvaka naredne sezone.

Za poravnanje je pogodio Marcus Rashford na novu asistenciju Brune Fernandesa ove sezone, a u 83. minuti Mason Greenwood pogađa za preokret nakon lopte Paula Pogbe.