-0.1 C
20.04.2024

Kamera snimila Ronaldov bijes, Portugalac bacio i šutirao kapitensku traku (VIDEO)

Ronaldo je odmah nakon završetka utakmice u Sevilli skinuo traku s ruke i bacio je na travu, a izlazeći s terena ponovio je taj potez te je još jednom bacio traku i dodatno je šutirao nogom, piše klix.

Koliko je Ronaldo bio ljut najbolji je pokazatelj dodatna nervoza koju je pokazao prema jednom prolazniku koji je pokupio traku s trave i pokušao je vratiti Portugalcu u ruke, na što je on dva puta ljutito reagovao i odmahnuo rukama.

Podsjećamo, Portugal je protiv Belgije u osmini finala Evropskog prvenstva doživio poraz od 1:0, čime su završili nastup na smotri najboljih evropskih selekcija i u nastavku turnira neće braniti titulu koju su 2016. godine osvojili u Francuskoj.

Jedini gol za Belgiju postigao je Thorgan Hazard u finišu prvog poluvremena, a što se tiče Ronalda, on će prvenstvo završiti s pet postignutih pogodaka u četiri odigrana meča.

Podsjećamo da je Ronaldo sličan potez napravio i u Beogradu poslije meča sa Srbijom (2:2) kada mu u finišu meča nije priznat čist pogodak za pobjedu njegovog tima, no tada je jasno imao razloga za ljutnju, jer je odmah bio svjestan da su on i njegov tim žestoko oštećeni.