9 C
20.04.2024

Villareal dva puta vodio, ali do pobjede nije mogao: Sevilla upisala i treći vezani remi

Na stadionu De la Ceramica je večeras odigran sjajan meč između Villareala i Seville, a završen je bez pobjednika pošto je nakon 90 minuta rezultat bio 2:2.

Žuta podmornica je dva puta stizala do vodstva, ali na kraju nije uspjela pobijediti te je završeno remijem, koji je za Sevillu već treći uzastopni.

Paco Alcacer je doveo Villareal u vodstvo u 18. minuti, a Sevilla uzvraća preko Escudera u 39. i poravnava na 1:1.

Novu prednost Villarealu duboko u sudijskoj nadoknadi prvog dijela donosi Torres, ali El Haddadi u nastavku vraća stvari na početak i poravnava na 2:2, što je bio i konačan rezultat.

Sevilla je s novim bodom stigla do ukupno 53 i ostala na trećem mjestu, ali će Atletico imati priliku da je prestigne u slučaju pobjede, dok je Villareal sa 48 bodova na šestoj poziciji.