20 C
29.03.2024

Bez pobjednika na “Eland roudu”, Derbi stigao do boda u 92. minutu

Derbi osmog kola Čempionšipa završen je bez pobjednika – Lids i Derbi remizirali su 1:1 na “Eland roudu”, a više razloga za zadovoljstvo imaju gosti, koji su su do boda stigli u samoj završnici meča.

Igrao se 92. minut kada je Martin postigao gol za Derbi i šokirao navijače tima iz Jorkšira.

Lids je, inače poveo poslije 20 minuta – šutirao je Dalas, golman Rus odbranio, ali je poslije odbrane lopta pogodila Maksa Loua i završila u mreži.

Tim Marsela Bijelse je tokom meča imao inicijativu, napdapa, a najbolju šansu za dupliranje rezultata “paunovi” nijesu iskoristili u 69. minutu kada je Klih promašio penal.

Kako to obično biva, uslijedila je kazna i podjela bodova, kojom se više raduju gosti iz Derbija.