7.7 C
25.04.2024

La Liga: Pobjeda Reala kod Valladolida

Nogometaši madridskog Reala pobijedili su u gostima Valladolid 4:1 u posljednjem susretu 27. kola španjolskog prvenstva.

Domaći nogometaši poveli su u 29. minuti preko Anuara Tuhamija, da bi pet minuta kasnije izjednačio Raphael Varane.

U prvom poluvremenu Valladolid nije uspio realizirati jedanaesterac, a domaćoj momčadi nakon pregleda video snimke poništena su i dva gola.

U drugih 45 minuta uslijedio je potpuni preokret. U 51. minuti Karim Benzema realizirao je kazneni udarac za 2:1, u 59. isti igrač povisio je na 3:1, a končanih 4:1 postavio je Luka Modrić u 85.

U nedjelju su odigrana još četiri susreta 27. kola u kojima su gosti upisali tri pobjede, a do domaćeg trijumfa stigla je samo Sevilla koja je s 5:2 nadigrala Real Sociedad.

Real Betis je kod Celte došao do pobjede 1:0, Valencia je bila bolja od Girone 3:2, a Villarreal od Levantea 2:0.