Sarajevo
19.04.2024

Zmajevi razbili Finsku u Zenici: Noć za pamćenje! (FOTO + VIDEO)

Kraj utakmice, BiH slavila s 4:1!

90’ Još tri minute sudijske nadoknade.

81’ Cimirot sjajno pronalazi Krunića koji se odlučuje za udarac, no bio je za malo neprecizan igrač AC Milana.

- OGLAS -

79’ Gol za Finsku postiže Pohjanpalo. 4;1 je.

73’ GOOOOOL! 4:0 za BiH! Armin Hodžič je strijelac.

66’ I pored vodstva od 3:0 naši igrači su ti koji drže loptu u svojim nogama i kontrolišu igru na terenu.

59’ GOOOOOOOOOOL! – Miralem Pjanić fantastično pogađa nakon rapsodije prilika za Zmajeve.

57’ Gojak je imao veliku priliku, ali njegov udarac odlazi preko gola golmana Finske.

54’ Prečka Miralema Pjanića iz slobodnjaka.

53’ Ovo će biti velika šansa za Miralema Pjanića, prekršaj je na rubu šesnaesterca za BiH.

50’ Finska ima loptu u svom posjedu, sigurno će tražiti da smanje prednost Zmajeva.

46’ Počelo je drugo poluvrijeme!

45’ Gotovo je prvo poluvrijeme utakmice – BiH vodi 2:0 protiv Finske u Zenici.

42’ Igra se sada prebacila na našu polovinu. Finci imaju zaostatak od 2 gola i svjesno su nas napali.

37’ GOOOL! 2:0 za BiH! Pjanić je iz penala pogodio!

36’ Penal za BiH u ovom trenutku.

30’ GOOOOOL! Hajrović je pogodio za vodstvo Zmajeva u Zenici.

26’ Sjajna prilika za Hodžića, možda i najbolja na utakmici.

22’ Novi korner za BiH nakon dobrog prodora Kolašinca s lijeve strane.

21’ Zoran Kvržić sjajno šutirao, ali lopta odlazi malo pored desne stative golmana Finske.

20’ Uvijek nezgodni Puki se našao u dobroj situaciju, ali na svu sreću odbrana naše reprezentacije je dobro reagovala.

18’ Edin Višća je zbog povrede napustio teren, Hajrović je u igri.

17’ Izet Hajrović se sprema da uđe u igru.

Sjajna atmosfera na utakmici u Zenici:

face.ba /

15’ Edin Višća se žali na povredu u ovom trenutku.

14’ Upravo je poništen gol reprezentacije BiH zbog navodnog ofsajda.

13’ Najbolja šansa na utakmici. Bičakčić je šutirao glavom ali nije bio najprecizniji.

12’ Prva veća prilika za BiH. Gojak je šutirao, ali će biti novi korner.

11’ Novi korner za Zmajeve. Odbrana Finske je opet neutralizovala napad naše reprezentacije.

8’ I dalje Zmajevi imaju inicijativi i sve su opasniji na terenu.

5’ Naši momci drže više loptuu posjedu i konkretniji su u ovih početnih nekoliko minuta utakmice.

3’ Finska se oslobodila početnog pritiska Zmajeva.

1’ Prvi je korner za BiH. – Odbrana Finske je dobro reagovala.

1’ Utakmica je počela, sretno Zmajevi!