9 C
20.04.2024

Zenički Čelik bolji od GOŠK-a iz Gabele

Nogometaši Čelika slavili su u Zenici protiv GOŠK-a rezultatom 3:1. Domaća ekipa je dominirala tokom čitavog meča i zasluženo je upisala sedmu pobjedu u prvenstvu.

Pogotke za Zeničane postigli su Hodžić u 21., te Dedić u 59. i 62. minuti, dok je počasni pogodak za goste postigao Mujkić u 73. minuti.

Ostalo je do kraja meča 3:1 i Čelik je došao do tri boda.

Premijer liga BiH, 22. kolo:

Čelik – GOŠK 3:0

ČELIK: Pavlović, Hodžić, Vrhovac, Dedić, Dilaver, Okić, Grahovac, Pecelj, Miletić, Jamak, Jurina.

GOŠK: Kozić, Karamarko, Hasanhodžić, Aletić, Kulović, Gržan, Đajić, Raguž, Knežević, Hasanović, Kovačić.

Mladost i Zrinjski su podijelili bodove u Doboju kod Kaknja rezultatom 0:0

Krupa je nastavila igrati loše, a u ovom kolu kod kuće je izgubila bodove od Tuzla Cityja. Gosti su slavili rezultatom 2:0.

Radnik je u Bijeljini zahvaljujući pogotku Hadžića iz 21. minute pobijedio Zvijezdu 09 rezultatom 1:0.