10.5 C
19.04.2024

Bosna i Hercegovina poražena protiv Grčke, plasman na Evropsko je samo san..

Tokom prvog poluvremena veći dio utakmice je ličio na uspavanku. Bez većih prilika i ozbiljnijih šansi.

U 30. minuti Grčka je povela. Pavlidis je pogodio nakon lijepe akcije domaćih.

Naši momci su izjednačili rezultat samo pet minuta kasnije. Gojak je pogodio nakon fantastične asistencije Kolašinca.

Početkom drugog poluvremena mogli smo gledati Grčku kako napada i ima veću želju za postizanjem pogotka.

Ibrahim Šehić je nekoliko puta sačuvao mrežu naše reprezentacije.

U 87. minuti autogol je postigao Kovačević i tako postavio konačan rezultat Grčka – BiH 2:1.

Naši momci do kraja nisu napravili ništa i ostalo je 2:1 za Grčku koja je tako ponovo pobijedila naš tim.

Zmajevi su ostali na 10 bodova, Grci imaju osam, a Finska je sada praktično nedostižne sa 15 osvojenih bodova na drugom mjestu. Do kraja imamo još dva kola, ali obzirom da Finci igraju naredni meč s Lihtenštajnom, sve je gotovo.