3 C
17.04.2024

Bjelica: Prvenstvo nije gotovo, Osijekovo srce može pobijediti Dinamov novac

U derbiju 21. kola Hrvatske nogometne lige Dinamo je kao domaćin u Maksimiru svladao Osijek s 1:0.

Strijelac gola vrijednog tri boda bio je Mislav Oršić u 15. minuti. Napadač Dinama iskoristio je kardinalnu pogrešku defanzivca Osijeka Igora Silve koji je neometan pao preko lopte u vlastitom kaznenom prostoru te ostavio zicer Oršiću koji je taj poklon iskoristio i mirno svladao Ivušića.

Nakon utakmice trener Osijeka Nenad Bjelica je rekao da Osijek može prestići Modre.

”Bila je ovo utakmica s dva različita poluvremena. U prvom je dominirao Dinamo, u nastavku smo mi bili puno bolji. Svaka čast Livakoviću, obranio je nekoliko sjajnih šuteva. Moja je momčad odigrala dobro, ali u fazi napada nismo bili dovoljno koncentrirani. Čestitke Dinamu na pobjedi”, kazao je Bjelica pa je dodao da prvenstvo nije gotovo:

”Naravno da nije. Pa nedavno smo imali osam bodova manje od Dinama, sad imamo samo tri. Siguran sam da ih možemo stići. Protiv Dinama je teško igrati, oni su u posljednjih 15 dana potrošili 15 milijuna eura, a mi nula. Vjerujem da Osijekovo srce može pobijediti Dinamov novac. Planiramo dovesti još jednog krilnog igrača, ali za nula eura. Ne razbacujemo se novcem.”