11.6 C
Sarajevo
29.03.2024

Musa bez učinka za četiri minute igre (VIDEO)

Utakmicu su bolje otvorili gosti iz Teksasa, u jednom trenutku imali i vodstvo od 36:49, ali do odlaska na veliki odmor domaćini u Barclays Centeru su prvo istopili razliku, a zatim i prvo poluvrijeme zaključili vodstvom 61:59.

U drugom dijelu Brooklyn je bio uvjerljiviji, ostvario osjetniju prednost (95:83 – kraj treće četvrtine), koju je održavao do završetka.

Najbolji u redovima Netsa bio je Taurean Prince (27 poena, 12 skokova), pratili su ga Caris LeVert (25 poena) i Kyrie Irving (22 poena, 10 asistencija). Nastupio je i naš Džanan Musa, ali za četiri i po minute koje je proveo na parketu nije se uspio upisati niti u jednu statističku kategoriju.

- OGLAS -

Kod Houstona, standardno efikasni bili su James Harden (36 poena) i Russell Westbrook (27), ali nakon poraza Rocketsima to neće biti naročita utjeha.

Pravi triple-double obračun viđen je u Teksasu, između veterana LeBrona Jamesa i mlađahnog Luke Dončića. Susret je bio itekako zanimljiv, a pobjednik odlučen u produžetku.