9 C
24.04.2024

Liverpool i dalje nezaustavljiv: Redsi upisali 17. uzastopnu pobjedu u Engleskoj

Liverpool je došao do nove pobjede u Premier ligi, a Redsi su večeras u utakmici 26. kola slavili protiv Norwicha na gostovanju (0:1), te su tako nastavili svoj fenomenalni niz utakmica bez poraza u domaćem prvenstvu.

Redsi su bili dominantni u prvom poluvremenu, ali Kanarinci su imali najbolju šansu. U 35. minuti domaći su mogli lako doći u vodstvo, ali sjajni Alison je bio uspješniji od dvojice protivničkih igrača, koji su se sami našli ispred njega.

Liverpool je u nastavku bio dosta opasniji, a dva puta je prijetio Naby Keita, u 58.i 59. minuti, ali je Tim Krul odlično intervenisao oba puta. Alexander Tettey je u 73. minuti pogodio okvir gola gostiju.

Nakon što Kanarinci nisu iskoristili svoje šanse, uslijedila je kazna, tako da je Sadio Mane u 78. minuti pogodio za 0:1. Do kraja utakmice nije bilo većih šansi, tako da se ni rezultat nije mijenjao.