10 C
18.04.2024

Bh. Zmaj Rade Krunić postigao fenomenalan gol u Seriji A! (VIDEO)

Empoli je u gostima kod SPAL-a u 14. kolu italijanske Serije A osvojio bod odigravši 2:2.
Sjajan meč odigrali su timovi koji se nalaze tik iznad opasne zone i vode žestoku bitku za ostanak u ligi.

Domaćin je golom Jasmina Kurtića već u petoj minuti zatresao mrežu Empolija, ali gosti do poluvremena dolaze do potpunog preokreta.

Prvo je Caputo u 24. minuti izjednačio nakon sjajne asistencije Radeta Krunića, da bi bh. reprezentativac u 43. minuti postigao golčinu za 2:1 vodstvo gostiju.

Cionek je dobio direktan crveni karton kod domaćih u 49. minuti, ali ni to nije pomoglo Empoliju da ostvari zlata vrijednu pobjedu, pošto je Kurtić u 66. minuti drugim golom postavio konačnih 2:2.

Empoli je sada 16. sa 13 bodova, SPAL ima bod više i zauzima 14. mjesto na tabeli.