1 C
19.04.2024

Atletico će teško ispustiti titulu: Nezaustavljivi Suarez donio novi trijumf Madriđanima

Nezaustavljivi Luis Suarez donio je novu pobjedu Altetico Madridu, ovaj put rezultatom 4:2 protiv Cadiza na gostovanju.

Jorgandžije djeluju kao da ih ništa ne može zaustaviti ka osvajanju titule prvaka Španije, sada imaju 10 bodova više od Reala i utakmicu manje, što će biti zaista teško za prokockati.

Već u 28. minuti Luis Suarez je sjajnim slobodnim udarcem donio gostima vodstvo, ali je Alvaro Negredo nakon sedam minuta poravnao rezultat. Saul Niguez u finišu prvog dijela pogađa za Atletico i gosti sa prednošću odlaze na odmor.

Igrač kojeg Barcelona nije htjela zadržati, Luis Suarez, u 50. minuti postiže novi gol i tako je postao najbolji strijelac Primere u ovom trenutku. Do kraja po gol na obje strane, Negredo je postigao još jedan, kao i Koke, za bitan trijumf Madriđana.