9 C
Sarajevo
20.04.2024

Lukaku golom pred kraj susreta obradovao navijače Uniteda, City slavio novu pobjedu

Odigrano je pet susreta 29. kola engleske Premier lige u kojem je Manchester City ostvario novu pobjedu, dok je United kiksao protiv Southamptona na Old Traffordu.

United je loše otvorio utakmicu, gdje su gosti uspjeli iskoristiti svoju šansu iz 26. minute preko Valeryia za 0:1.

Crveni đavoli su uspjeli preokrenuti rezultat preko Pereire i Lukakua u 53. i 59. minuti, međutim Svetci dolaze do poravnanja u 75. minuti preko Ward-Prowsea.

- OGLAS -

Ipak, veliko slavlje za domaće golom u 89. minuti donosi Lukaku, svojim drugim golom na utakmici za konačnih 3:2. Treba dodati da je Pogba upropastio priliku da sa bijele tačke donese i ubjedljiviju pobjedu nekoliko sekundi pred kraj utakmice.

City je na gostovanju u Bournemouthu slavio pobjedu rezultatom 0:1, a odlučujući pogodak je postigao Mahrez u 55. minuti utakmice. Begović je i ovu utakmicu presjedio na klupi za rezervne igrače, prenosi scsport.