20.5 C
29.03.2024

ABA liga: Zvezda razbila Krku, u gostujućem timu najefikasniji pojedinac Adin Vrabac

U okviru petog kola ABA lige košarkaši Crvene zvezde razbili su Krku rezultatom 88:62, a dobru partiju u gostujućem timu pružio je bosanskohercegovački reprezentativac, Adin Vrabac.

Od prvog minuta jasno je bilo da Zvezda ide isključivo na pobjedu i pitanje pobjednika riješeno je već u prvom poluvremenu duela u Beogradu.

Već do kraja druge četvrtine prednost Zvezde je iznosila 16 poena, a u posljednjoj dionici domaći su čak u nekoliko navrata imali i 30 poena prednosti.

Ognjen Dobrić je upisao 14 poena u domaćem timu, a 13 je dodao Cory Walden. Kod gostiju najefikasniji bio je reprezentativac BiH, Adin Vrabac. Postigao je 13 poena i dodao tri asistencije za nešto manje od 28 minuta provedenih na parketu.