1.6 C
20.04.2024

hhhhh

Naime, Kamerunac se u 28. minutu propisno obrukao. On je na gol-liniji zaustavio loptu koju je uputio Hristofer Nkuku i spriječio je da završi u mreži. Ovo što je uradio zaista prkosi svim zakonima fizike.

Tada je na semaforu pisalo 1:1, a fudbaler prvaka Francuske nije dozvolio svom timu da povede. Nejasno je šta je Čupo-Moting želio da uradi u ovoj situaciji. Sigurno je samo da gola nije bilo i da je natjerao cijeli svijet da priča o potezu koji je on uradio. Za utjehu mu nije ni to što je uspeo da postigne jedan pogodak na ovoj utakmici.

Na kraju ovog susreta pobjednika nije bilo, meč je završen rezultatom 2:2, a Pari Sen Žermen je do boda došao u 82. minutu zahvaljujući pogotku koji je postigao rezervista Tilo Kerer.